Albums ierakstīts, miksēts un masterēts 2016. gada nogalē, Valmierā, Hodila records studijā, Ģirta Laumaņa (Lomika) pavadībā. Fiziski to izdevis alternatīvās mūzikas izdevējs P3lican Partisans. Albumā klausāmi piecpadsmit ieraksti, no kuriem aptuveni puse ir dziesmas, kuras grupa spēlēja savas darbības pirmssākumos – tagad, jaunā skanējumā, bet pārējās ir jaunas dziesmas, kas sarakstītas pēdējo divu gadu laikā.
“Albumā dzirdamā mūzika ir pozitīvi uzlādējoša un liks dīdīties pat tiem, kuriem ir aizspriedumi pret šo žanru”, saka grupas dalībnieki. Dziesmu lirikas ir par ikdienišķiem tematiem, fantāziju un arī par politiku. Albums jau piedzīvojis savu pirmatskaņojumu Radio NABA raidījumā “Bitīt matos!” un no 2. maija iegādājams mūzikas ierakstu veikalā “Randoms”. Digitāli, līdz ar nupat publicēto pirmo singlu – grupa nodod klausītājiem vēl vienu dziesmu – Anti-sēne, kuras abas pieejamas grupas bandcamp vietnē.
Albuma prezentācija notiks 5. maijā, klubā Depo, kopā ar jaunu pankroka apvienību Svētā Bērtuļa Nakts un ilgstoši Latvijas rokmūzikas skatuvē darbojošos Cacophonics. Dienu vēlāk, 6. maijā grupa albumu prezentēs Liepājā, Fontaine Palace klubā, kur par atmosfēru rūpēsies arī diskžokejs Uldis Rudaks.
Morālā ateja ir pankroka grupa no Rīgas, kas bija aktīva laika posmā no 2004. līdz 2008. gadam. Pirms nepilniem diviem gadiem, grupa atkal-apvienojās un kopš tā brīža izdevusi trīs singlus, un tagad arī pašnosauktu studijas albumu. Grupas uzstāšanās vienmēr ir eksplozīva, neprognozējama un izklaidējoša tieši pankroka attieksmes dēļ. Ikviens, klausoties grupas izpildījumu var atgriezties jaunības bezrūpības sajūtās un gūt pozitīvu enerģijas lādiņu.